Isidor,
ďakujem za ochotu a snahu, ale takéto veci, keď chceme, aby mali zmysel, nesmieme vyhadzovať na net. Každopádne bol toto pre Teba tréning, nabudúce už naostro. Možno tento týždeň, do piatku???
Ozvi sa mi na 1018@imhd.sk. Dik!
ďakujem za ochotu a snahu, ale takéto veci, keď chceme, aby mali zmysel, nesmieme vyhadzovať na net. Každopádne bol toto pre Teba tréning, nabudúce už naostro. Možno tento týždeň, do piatku???
Ozvi sa mi na 1018@imhd.sk. Dik!
)
Isidor
A pre zmenu 606-ka na L4 isla po Juznej Ave systemom na KAZDEJ zastavke zastavim, aj ked je prazdna a v elektricke sedia 4 ludia, otvorim dvere, pockam 5 sekund, zatvorim a vleciem sa dalej... cez vyhybky pri strojari isla cca 5 km/h... GRRRR!!! :o)