Vo vozoch ktoré majú aj zvonku nový náter si dali aspoň tú námahu vybrať tie sololity, natrieť ich a tak ich vrátiť, vo vozoch 380 a 382 ich natierali namieste a všetko dookola je odžabané od modrej farby...parádis... ?
Červeno-biele sú 6223, 6242 a 6271 (tie majú aj "retro" evidenčné čísla), 6229 a 6262 (už s novým fontom ev.č.), 6244 je najretro (z obdobia, keď nebolo dosť farby na horné červené pásy). Dlhšie som nevidel 6267, pokiaľ nezmenila farbu, malo by ich byť teda spolu 7.
L25- 5226 ?
Pri plavárni odstavený 1004- s prekríženými zberačmi
a sice pýtal som sa už v diskusnom fore,ale odpoveď som nedostal tak skúsim tu- koľko máme červeno-biele retro karosy a ktorá električka je z vonku červeno-krémová a zvnútra modrá?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
gabo5607