Vodič nie je informátor, zo svojej kabíny nevidí čo sa deje. Lepšie je zavolať na dispečing, ale zas tí sa tiež nebudú vykecávať, keď im kolabuje električková doprava ? A zas nie každá porucha sa dá opraviť za desať minút
A doprava náhradná jazdi čo môže, mnoho vodičov ťahalo nadčasy cez MS, tak nečakaj že teraz sa ti kvôli jednému výpadku nahrnú všetci robiť z voľna ?
Sice som tam nebol ale tiez som si cosi podobne hovoril ze jak sa zacali riesit MS, prisla k nam zbrusu nova elektricka, upravene hlasenia, nova zastavka postavena na pockanie atd. Skoda ze medzinarodnych akcii je tu tak malo, inak by u nas postavilo o opravilo asi komplet vsetko.
...a prečo bol dnes taký dlhý výpadok el.prúdu pre električky smer južná trieda, jazero? To trochu dlho - asi 3 hodiny - a bez vyjadrenia, nikto o ničom nevedel, vodiči v električkách informácie nevedeli dať, doprava náhradná - škoda reči.. To na metropolu východu - 2 najväčšie mesto trochu čudné, nie? Zaujímave že skončili MS v Ke, tak už každý to má "na háku"..
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Rudyke902