Vsimol som si,ze nas jediny kosicky tambus sa tento tyzden zameral na jazero. V utorok som ho videl s cervenou 38 a v stredu zas na 27. Zeby ho z L16 vytlacili solarisy?
K tomu OZT, keď sa píše bez diakritiky, ľahko sa to zamení za OTZ (OTŽ), tak len preto.
Ayreon
Ti dvaja skutocne tak podtacaju motor, ze keby to nebol Irisbus, uz davno pojde "do kytek"