K Nižnej Myšli viem povedať len toľko, okolo 16:00 som videl pri Magistráte 4 autobusy prevažne Karosy B932.Na paneloch mali že "vyhradená preprava" a vzadu že "28", takže neviem, či to chodilo ako posila alebo čo, no chodilo to cez alejovú, spolu s 9tkou.
Vraj do Nižnej Myšle sa nedá dostať ani vlakom, v Krásnej sa prepadli koľajnice. Neviem či tomu zdroju môžem 100 % veriť, ak niekto niečo viete, napíšte ?
Možno to tu nepatrí, ale hornád je momentále tak vysoko ako bol 30.7.2004. Je to poznačené čiarou a veľkým dátumom na jednom z pilierov mostu pri Bosákovej, voda dosahuje presne tú čiaru ?
Teraz sme boli pozrieť na Sudky, Hornád asi o meter klesol od včera.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
5211_2
Tak toto v súprave som nevidel riadne dlho