1014 ma v čudu plechy,"elektricky" je OK,to ze nahlasil "zasa" je vecou techniky jazdy vodica.Skoro kazdy usek. delic prechadza s "jazdou" /t.j. obidva motory su trvale pod napatim/.Ak takto prejde delic,ktory je bez napatia,prerusi sa dodavka napatia do motorov,po naslednom prejdi delica a nabehu napatia dojde k "vyrazeniu" ochrany jedneho z motorov,co ma za nasledok, ze obidva motory "taha" jeden stykac.Pri plne nalozenom vozidle/nemusi zo byt pravidlo/ dojde k vypnutiu vypinaca hlavnej ochrany.
Je zaujimave,ze vzdy sa jedna o toho isteho vodica ...
Dnes 1014 na 71-ke par metrov za magistrátom urobila bum (hlasný zvuk nízkej frekvencie) a potom ludi poslal von. Keď hlásil poruchu, spomenul slovo "zasa". Inak tento konkrétne trolejbus vyzerá dosť troskoidne.
17: 5003- na zastávke Hlavná pošta smer Lingov dostala neznámu závadu, do garáže musela byť odtiahnutá valníkom DP
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Doubledeath