Reakcia na: Diggi #354:
Nie. Vraj ide fakt o "potreby" Barce. A nad tou okružnou linkou, ako Ty navrhuješ, som už dávnejšie tiež vážne rozmýšľal.... až kým som neprišiel na to, že tam nie je odbočenie.
Ale inac aj plny suhlas.
Ani vsetko oranzove nie je jasne.:-)
. Ja s L20 chodim denne do prace a este som tiez nemal stastie. Radsej by som tu videl 3 SU12 nez tie 3 nove Irisy.
Veď ja na nej vkuse vkuse vkuse narážam. 5241 a 5242 sa objavujú na L20, 5243 dnes bola na L72.
Diggi
Foto nových busov sú už na www.citybus.cz .
A tei dvojičky do Barce, to mi pripadá tak, že chcú posliniť Kuzmányho a Južnú tr. a najbližšia otočka je potom v Barci.
Škoda, že nie je odbočenie Južná - Alejová z mesta. Bodla by tam nejaká okružná linka Loky - Juh - SNP - Loky.