Reakcia na: Diggi #3432:
To je este lepsi pripad,ze sa vodic sam zbada, ze ide nespravnym smerom. Tiez sa mi stalo, ze som sa nahradnym spojom za L71 viezol cez zelezn. stanicu. Kedze to bolo v spicke, tak pohlady ludi na zastavkach boli take: ? ? ? ? ? ? ☺ ? Ale najvacsi trapas je, ked vodica busu musi navigovat cestujuci. ? ?
Balky
No a ked reklama skonci, tak po odlepeni folii budeme mat na kolajach dalsiu (uz 3.)snehovu vlocku(512,618/619,513,...) ?