Dnes mali Soplarisy volno? Na l.c.12 som zastihol 3201, 5219, ktorou som sa aj zviezol - dokonca hlasila zastavky. V opacnom smere potom hlasil zastavky aj 3517. A na l. c.30 zas bola 6299.
Inac, pri tom IC som stal s kolegom, ktory ma tesne predtym vymenil.
Isidor
L3,7,9 chodia do Barce (mame tu teraz najlepsie intervaly v celom meste :o))
R2 je komplet nahradena autobusmi
v useku VSS-Krasna premava autobus 'X' a podla toho co som zbezne videl, tak je dost dobra navaznost na prestup...