Reakcia na: Isidor #178:
Ten spominany prechod nie je zaujimavy, ale otrasny...Este sa pojdem previezt opacnym smerom, ale v tomto lejaku sa mi bars nechce.
Vidno, ze mate malu trolejbusovu siet.
Dopravák
Včera 14TrM #2007 na L72
Dnes 2007 na L71 - čo je veľa to je veľa - horšie ako v konzerve