Reakcia na: RDZ 50 #13057:
correction: nie 536 ale 530 - 46165 ?
Na Námestí osloboditeľov nejako ovísa trolejové vedenie pre trolejbusy, ako by bolo uvoľnené...
?
6403
neviem na akej linke pretože na EMTreste mala L54 a vzadu pod EMTrestom (funkčním) original červenú tabuľku L57
? ?

3902: Ráno okolo 6:45 videný pri Dome umenia smerom od Arény.
RDZ 50
Inač dneska sme mali škrabanec spojený s vykom na kruhovom. 536 vs 394. Foto sú, píšte na ICQ. BTW aj 417 zrušila jeden IGK na loky okolo 17tej hodiny, takže 3 vozidlá za jeden deň sú "MIMOP" ? ?
? ? ? ?