Reakcia na: *SOLARIS* maniak #12911:
sorry ale s akým meskanim? ved som na tej zastavke cakal aj s kamoškou celý cas až na dalsi spoj...možno ten solaris stihol dobehnut na jazero tam sa otocil a siel s5 inak si to neviem vysvetlit
4086 (56025) 4085 (56035) ? ?
Dispecer
10: 4088
27: 3206
34: 4207 ?
37: 3522, 3529
53: 4202 (53015) ?
54: 6292 (54025)