Reakcia na: Isidor #1097:
to som si aj ja myslel, ze ci niekomu nechybala. A dufam, ze si nikto nic nevsimol, ako obvykle
.Inac aj na NMM ako stoji L13 chyba zastavka. A na Vodnej tiez strasia 4 diery po plechu. Ten ma zaujimavu historiu: po tom co ho DP nainstaloval, po case zmizol, ale vratil sa asi za dva tyzdne spat. Nakoniec zmizol opat, (posledna zmienka o nom je - videne mnou) bol vo vnutri pristresku na Vodnej a odial sa definitivne vyparil. Neviem na co to komu bolo.
?
Dopravák
L71 - 1004, 1009, 1018, 1019, 1020, -/1010, 1005z
L72 - 1001, 1007, 1011, 1015, 1016, 1017
L70 - -/5006a, 2005, 2001b
1010 - z Garáže o 15:00 / spoj L71 prichádzajúci od KVP o 15:20 zatočil ku HTesco a zastal na konečnej TescoBusu /cestujúci prestúpili do oproti pripraveného troleja 1010