zeby sme sa coskoro chodili vozit SU18kou do Presova?
Neprotestoval by som, aj ked by sa hodilo aj do KE aspon ten jeden 'vystavny' kus...
Neprotestoval by som, aj ked by sa hodilo aj do KE aspon ten jeden 'vystavny' kus...
Karosák-original
Nič proti dpmk , ale nech nakupujú irisbusy a nie tie
,,veľkokapacitné" solarisi. Mám ich už plné žily... ?