Ako písal aj Yogi616 : pani vyhovorkyňa povedala (aj sa písalo niekde )že v októbri pravdepodobne už s ďalšími dvoma vozidlami ktorých dodávku očakávajú v preibehu septembra. Kto vie možno sa posnažia aj skôr ?
Tak to som dobre videl vtedy - ak som v nej už "nevidel sedieť mechy" , (aj som sa pýtal tu na fore na to), že asi už "pokročili" skušky ďalej.. Dúfam že dopadlo to všetko zatiaľ dobre, aj ten problém s podvozkom, a dalšie vozy čo prídu už budu "v pohode" ..
?
No a do prevádzky kedy ju daju? Hm- asi najprv musi prebehnuť nejaké "halo" v mediach a možno až po výluke.. ?
Teda zle som som sa asi vyjadril.
801 mala skúšky - s plnou, polovičnou a bez. Preto som povedal, že teraz je v tej poslednej fáze. Snáď sa už chápeme. ?
Do premávky by mala ísť v októbri alebo tak nejak, veď niekde sa o tom písalo. Tak isto aj o tom, že v septembri prídu ďalšie 2.
Nehovorím, že to bude posledná fáza skúšok, len teraz 801 nabeháva kilometre bez záťaže. Pred tým to bolo s plnou a polovičnou. Ešte jedna veľmi zaujímavá fáza skúšok bude. ?
povedal by som, ze to bola len skusobna jazda vozidla.. 402 403 dnes nebola vypravena v ziadnej sluzbe.. ja som ju stretol tusim niekde pri novej nemocnici ako "MANIPULAČNÁ JAZDA"
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.