Tie niektoré zadné (keď nie všetky, aj čo sa týka trolejbusov a B732 som si všimol) bežne menia intenzitu svietenia každých pár sekúnd, niektoré zoslabnú až natoľko, že na nejaký čas neukazujú nič. ? Podľa mňa to je nejaká vrodená vada toho typu displeja.
Keď bol ešte v KE Vlk a mal službu na 3302, tak sa na neho pozrel keďže s EM-Testami pracuje, no a panel nejavil známky poškodenia. Po chvíľke svietenia ale opäť vypadol... Neviem, prečo ho DP nepošle na opravu.
Neviete niekto co sa stalo so solarisom #3532 L17 odchod lunik8 21:05 lebo na maratonci zhasli svetla vo vozni a zacslo mu blikat asi 10 kontroliek poruchy aj dispecing volal. Poprosim niekoho kto o tom nieco vie aby mi odpisal.
A ktomu solari tie zadne dvere sa daju vytrhnut. Isli sme po ceste na kriz. Hodoninska a jeden rom sa pritiahol k nim a otvoril ich za jazdy. Az ma zdesilo.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.