VŠETKÝM DISKUTUJÚCIM PRAJEM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK A VYKROČENIE TOU SPRÁVNOU NOHOU........
Majte sa fajn, ja si idem povoziť bežných cestujúcich a večer páru zábavychtivých ožranov ale dúfam, že na L4 ich nebude až toľko ☺
Dnes(zajtra) prídem skôr do vozovne, lebo mi dali až 25min na cestu z Loky do V.(ukončenie 0.22) ? Stihnem to vôbec???
Majte sa fajn, ja si idem povoziť bežných cestujúcich a večer páru zábavychtivých ožranov ale dúfam, že na L4 ich nebude až toľko ☺
Dnes(zajtra) prídem skôr do vozovne, lebo mi dali až 25min na cestu z Loky do V.(ukončenie 0.22) ? Stihnem to vôbec???

Dispecer