Reakcia na: Balky #8400:
No detičky..nemáš šajnu s kým píšeš deduško. ? . A keď tu napíšem, že Albatros tak každý okrem Teba vie, že je to 359-ka. Keď napíšem Čajník polovica ľudí z fóra sa ma večer na icq pýta o čom sa tu bavíme, tak sa spamätaj. Nie každý sa hraje doma s vláčikmi a nie každý sa mhd venuje od narodenia, rsp. nemal v tej dobe prístup k informáciam, lebo táto stránka neexistovala a na mestskejdoprave sme sa poznali možno 5-6 ľudia. ?
- ak nezabudnem ani na to
Balky
Nakoniec, ked ja napisem "CAJNIK", tak to, ze myslim na 359 vedia len kosicki MHDaci. Ale ak ty spomenies "ALBATROS", tak na 99% si kazdy vybavi elegantnu nezamenitelnu (a urcite menej poruchovu) rychlikovu masinu 498.0.(1% su prave kosicki MHDaci(nieco ako ty), ktorych predstava konci v kosickej vozovni ) ?