Reakcia na: reparil #83158:
Podľa volebného letáku, ktorý som si našiel v schránke, ak by sa primátorom stal Rašiho Petruško, tak Vaša veta "snáď nový primátor a nové vymenené vedenie DPMK spravia konečne rozumný tender" platiť nebude. Nielen že vedenie DPMK nevymení, ale v programe nemá o trolejbusoch ani zmienku.
Riks
brika513: Tomu inteligentovi by som obil hlavu o to jeho zázračné madlo s tlačítkom, úžasná možnosť ako si roztrepať kotrbu. Stačilo úplne jednoduché riešenie a to tlačítko dať na madlo s minisklom za prvými dverami, no v prípade tých roztrepaných krámov to nehrozí, niekto by musel pohnúť rozumom.
dispecer: Ak chce cestujúci vystúpiť je maximálne vhodné dvihnúť zadok a bude mať aj dosť času nájsť tlačidlo, ináč hrozí prefackanie zatvárajúcimi sa dverami.