Reakcia na: Diggi #8118:
u nás takéto fičia už dobrý týžden. Zase máte meškanie...:-) Mohli by sa volať windowboardy.:-)Upozorňujem fotografov, že o pár dní by mali skončiť Bodky.
Inac dakujem vsetkym znalym (Sarko, Shorty, Isidor) za podporu!
Majkl
4130, 6221, 6263, 6265, 6266, 6269, 6274, 6275, 6278 6282, 6283 (opisoval som to cez plot, ale malo by to byť OK).
BM: Cezplotovú fotku vozov možem poslať.