Reakcia na: marek_41 #77333:
Áno, ale ak robíte totálnu rekonštrukciu tratí na 30 rokov (v Košiciach sa nikdy nevyznávala priebežná údržba, proste sa počkalo, až sa vozidlá/trate/čokoľvek iného rozpadnú a potom sa to postaví znova), tak by sa na tie splete nemalo zabudnúť, hlavne ak je to v cene celej reko pľuvnutie do mora.
Bjorn
Tak predsa aj so spleťou. Aj keď nejakou podivnou. Prečo sa ale nikde inde nepoužila? Finišuje Štúrova, Kuzmányho, Hviezdoslavova, Senný trh... Všade tam by podľa zdravého rozumu mala byť a nič.