Reakcia na: Battlelore1 #75405:
Neviem ako sud.. asi mu bude treba CL pre batožinu, ale už som videl ako jeden pán niesol pomerne veľkú klietku s živou andulkou ? Ale skôr by som volil iný spôsob ako dopravy ako s MHD
a zase v case ked sa zo zapadu nosilo najviac aut sme mozno este chodili na zakladnu skolu ...
S499.1023
A potom mi ešte nie je jasné, o čom vlastne točíš. Jazdia hádam v Nemecku staršie autobusy ako na slovensku, lebo ich nemci častejšie umývajú?