Najprv sa mala prebudovať údržbová základňa s vozovňou, potom trate a potom sa mali nakupovať nové vozy. Ale čo by sme chceli v Košiciach, ktoré riadia hlupáci a kde nie je koncepcia a plánovitosť v ničom.
Kým sa nevymenia kolaje tak snivaj dalej a modernejsich električkách. A okrem toho su v celku fajn neviem co tu vsetci nadavate a mudrach robite zo seba..aj busy solarisy na zaciatku mali tiez problemy a aha kde su teraz. Problem ani nie je v elektrickách mna skor mrzi stav trati a ze ta Kuzmanyho este stale nie je dokoncená.
Nadherna spanielska električka CAF. Aj my sme boli v Miškolci a bola nadherná nová električka. Aj Solaris Tramino. Vario Lf je skaredá hnusná odporná stará električka. A ešte nemá klimatizaciu. HANBA DPMK ani nemá rozum.
Lebo urcite poznas vsetky tie krajiny dopodrobna a zijes v nich kazdy den a sledujes kazdo jedno obstaravanie aby si to vedel porovnat. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Robert80