Petrovi:
Buď taký dobrý Pepíček a pošli mi tvoju fotku, že keď ťa uvidím vo svojom voze tak si spravím poruchu aby si musel
vypadnuť s mojho voza.
A ked nie, tak aspon pri dobehovani ti zavriem dvere pred nosom Koko.
Ahoj
PS: nezabudni foto a uvidiš že aj dole amfikom sa da ist 80 km/h
(som šestkár)
Buď taký dobrý Pepíček a pošli mi tvoju fotku, že keď ťa uvidím vo svojom voze tak si spravím poruchu aby si musel
vypadnuť s mojho voza.
A ked nie, tak aspon pri dobehovani ti zavriem dvere pred nosom Koko.
Ahoj
PS: nezabudni foto a uvidiš že aj dole amfikom sa da ist 80 km/h
(som šestkár)
qwertak
som volal kolegovi, vraj ma obe nohy zlamane je v špitali
a vo vozovni su dopravaci a vysetruju to.
To bol ten vodič čo robi na deviatkach z tym
peknym KT8D5 534. KOLLAR