Reakcia na: forest #74307:
Nerobím z komára somára, ale tu sa nedajú robiť veci šibnutím čarovného prútika... ? Ja som tiež toho názoru, že väčšinu dňa BN 9,5 na linke 31 postačuje. Ale nepopieram, že napr. v rannej špičke na krátkom úseku pri intrákoch problém môže byť. Treba však zistiť prečo...
Jednoduchá výmena BN 9,5 a NB 12 NIE JE JEDINÉ RIEŠENIE tohto problému. DPMK midibusy na linku 31 nezaradil len preto, aby si z vás vystrelil a vy ste na to mohli nadávať... ?
ale neviem ci nesom mimo
Dispecer