Sarko : musim potvrdit tvoje slova. V lete v taliansku som chodil "aquabusom" do aquparku - bola to asi 12-rocna Setra, ale musim uznat ze v pohodlnejsich sedadlach som v ziadnom inom buse nesedel
K tomu sa rútiš na starých "herkách" po uzučkých cestách a serpentínach cez sedlá, hory a okolo priepastí. Proste zážitok na celý život.
SHORTY
1. do +3°C
2. od +3°C do -3°C
3. pod -3°C
Ak chcete tip: voz 500 kúri v "A"-čku stále (nemá vypínač na kúrenie), takisto sa zohrejete aj u mňa vo voze, ak mám T3(odpadové teplo) ?
Určite ste si všimli na križ. pri Kr.súde "nový" odbočovací pruh. To nie je nič zaujímavé ale všimnite si ten semafor, čo dali 15cm od tram. A tak NP vozy musia sklápať zrkadlá pri prechádzaní okolo semafora ? ? ? Takáto kuriozita môže byť len hádam v KE.
Ale idem preštudovať Zákon o dráhach, tam určite nie je prípustná takáto vzdialenosť cudzích telies pri trati ? ? ?