Reakcia na: Vladimír #7253:
Asi ich uz nic ine nenapada. Vlastne ta L9 a L6 by mohli robit prejazdy, (obdobne L3 a L7) len by bolo treba vyriesit co s nizkopodlaznymi vozidlami)Dostal sa mi do ruk clanok zhruba 8 rokov stary pojednavajuci o vymozenosti a to o elektronickych oznacovacoch, displejoch, ktore mali KE na skusku v dvoch autobusoch. Musim este zmensit subor a pridam to na MD.
Jeden z nich bol 6412, vie niekto ktory bol ten druhy autobus?

Sarko
http://media.am-im.net/m/?id=LSibSnV2ma
K o š i č a n i a p o z o r !!!
Nastáva zmena systému vybavovania
a preukazovania sa cestovným dokladom
v
mestskej hromadnej doprave
prechod na bezkontaktnú čipovú kartu.
DPMK, a. s.