Reakcia na: monoblok #72848:
Bud sa postavi dostatok parkovacich miest alebo sa budu porusovat a tolerovat porusenia predpisov. Tak to bude vzdy. "To, ze nie je miesto na zaparkovanie neznamena, ze sa mozu porusovat dopravne predpisy"
To si ma vodic zobrat auto do vrecka??
monoblok
Pozri si take sidliska Poruba ci Dubina v Ostrave, kolko tam ludia odslapu na tram, alebo aj v Prahe v niektorych oblastiach.
Ten okruh po THC, ze trat pojde po azijskej a zahne na europsku a po americkej spat do mesta by sla, namiesto volnych miest sa postavia garaze, auta sa budu parkovat tam a miesto na elektricku ostane.