Reakcia na: veteran #72546:
Ak sa nemylim, tak povodne cely ten usek NMM - Kuzmanyho- Stanic.nam. mal byt vyasfaltovany. Cize sa to zmenilo hej ?http://imhd.sk/ke/doc/sk/12939/Modernizacia-elektrickovych-trati-prinesie-niekolko-zmien.html#127
Dispecer
Áno, je tam zoom, ale aj bez toho to triaslo celkom pekne (veď to aj počuť, napr. pred zastávkou Rovníková)... Proste BKV panely nie sú (podľa mňa) stavané na dennodenné jazdenie autobusmi.