Reakcia na: Rudyke902 #72494:
Ty si ako v poriadku hej? načo tahat 19stku na koniec Jazera ked tam po celej trase chodia električky? rovno potom zrušme na jazero električky lebo už stracaju zmysel uplne a hura autobusy sa nam bude vliect cez cele Jazero slimačim tempom lebi tam to ani inak nejde..Chorí jazerčania...? ?
dufam že to aj bude zrealizovane... konečne aj pre vodičov kulturnejšia konečna ako pri NAPAJADLACH.
Tatranka
Mňa by len véééééééľmi zaujímalo čo spôsobilo ten náhly obrat v celej "kauze" o 180 stupňov...Určite samozrejme nejde o peniaze, ale len a len o blaho pracujúceho ľudu, ta ňééé...
? ? ?
Ešte pozriem do Korzára či tam sú plamenné príspevky od "Konecne nova mhd 2012,2013,2014" o akútnej potrebe zachovania a rozšírenia ekologickej,ekonomickej a modernej TD...?