Reakcia na: slavo69KT #72347:
Myslis ze po dovolenkach?
,aspon ze tie busy mame ,a z elektricky snad na vianoce budeme mat aspon dve
,aspon ze tie busy mame ,a z elektricky snad na vianoce budeme mat aspon dve
Minule išiel na L34 NB12 sa mi vidí že 5741 a na prednom EMteste ukazoval tie informácie čo ukazuje vnútorny.. ešte sa menili aj čas, next stop, dátum apod.....
Alex06