Reakcia na: slavo69KT #72347:
Myslis ze po dovolenkach?
,aspon ze tie busy mame ,a z elektricky snad na vianoce budeme mat aspon dve
,aspon ze tie busy mame ,a z elektricky snad na vianoce budeme mat aspon dve
,podla mna aj nasa Veronika ujde,skoda ze nemame aspon 6,aby jazdili aj ako dvojicky
Minule išiel na L34 NB12 sa mi vidí že 5741 a na prednom EMteste ukazoval tie informácie čo ukazuje vnútorny.. ešte sa menili aj čas, next stop, dátum apod.....
toriak
- ak sa pytas na bustec kvoli novym elektrickam, tak je otazne ci tie budu mat bustec alebo bs 210 (v zmluve je raz tak raz onak)
- tabule mozu byt znacka aka chce, ale ked to napojis na emtest palubak tak to moze len blbnut...