Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Alex06 #72340:
Myslim si ze tie plusky nebudu co boli obrazky tak boli z nasimi farbami iba LF2.... no nechame to na na rozumovo vzdelanych ludi cize DPMK ?
Reakcia na: slavo69KT #72335:
Tak ked daju na nase stare trate lf2plusky,tak som zvedavy dokedy vydrzi,to by potom asi boli lepsie lf2,snad by viac vydrzali....no nic,dufal som ze unas budu skor ako v bratislave.
Reakcia na: 5801 #72338:
A keď som sa pýtal či mi ho nedá.. tak povedal že je zakázané to šíriť.... ?
Reakcia na: toriak #72336:
Na imhd je takáto služba, ale je nanu potrebné príslušné meno a heslo.... Keď sa takto prihlásiš, zadáš si číslo služby a enter - ti ju zobrazí v takých stĺpcoch.. presne odchody a linky... ale na to je potrebné to heslo.. a meno ..a to maju len niektorý ľudia.. ja bohužial tiež nie... raz mi ot ukazoval kamarat keď som bol u neho.. jeho otec je vodič.. a bolo to prihlasene na imhd....
Reakcia na: toriak #72334:
bral by som viacej BUSTEC-ky? ... ale to je jedno hlavna vec nech idu....
http://imhd.sk/ke/cestovne-poriadky.html
Nedalo by sa spravit vyhladavanie cestovneho poriadku podla cisla sluzby ?
Ze by som napr. zadal 4603 a by mi to hodilo ze kedy ma odchody z konecnych, na akej linke a tak...
Reakcia na: Alex06 #72329:
cize mozno dalsi rok...... ale to len mozno budu rekonstruovat trate ?
Reakcia na: 5801 #72333:
- 5741 ma buse
- ak sa pytas na bustec kvoli novym elektrickam, tak je otazne ci tie budu mat bustec alebo bs 210 (v zmluve je raz tak raz onak)
- tabule mozu byt znacka aka chce, ale ked to napojis na emtest palubak tak to moze len blbnut...
Neviete niekto aké spoľahlivé sú Bustec-ky.... či viac ako Em-testy.. lebo to čo robia tak to je hrozné.. ešte aj tie nové na soroch blbnú.... 😃 Minule išiel na L34 NB12 sa mi vidí že 5741 a na prednom EMteste ukazoval tie informácie čo ukazuje vnútorny.. ešte sa menili aj čas, next stop, dátum apod.....
A minule RA4 (3304) na prednom F12 → VA U.S.S.
Reakcia na: Zberatel #72327:
Ja som skúšal otvoriť to okno ale bolo zamknuté... v nejakej NB12
Reakcia na: tbus #72326:
teraz uz ano
diki?
Reakcia na: Zberatel #72327:
Tak ale obcas treba pootvarat ak migruju sfetovany obcania
Reakcia na: slavo69KT #72323:
Ved hej,aj dnes sadili na kruhovom,,,ale myslim ze zaciatkom tyzdna platali cetu medzi kolajamo pri sude,cize asi ani to sa asi nebude tak skoro prerabat
Reakcia na: slavo69KT #72322:
Ja som vcera sedel uplne vzadu,a asi mal zapnute nasavanie lebo jemne fukalo a okna boli zavrete.cize fajn,,,,ved to,zvyknu sa najst taky co otvoria ci treba cinie,miesto toho aby rozopli vetrovky
Reakcia na: slavo69KT #72322:
Tie okná sa daju zamknúť .... takže na leto predpokladám že sa nebudú otvárať aj keď je tu všetko možné ?
Reakcia na: toriak #72325:
stranka ma pevne nastavenu sirku, a tento siroky CP sa nevosiel , ale hned pod CP je dole posuvna lista
KT8D5 uz nebudu uprgadovat na KT8D5.RN2? Viem ze to posielaju do ceskeho Krnova
Reakcia na: Alex06 #72321:
no podla mojho nazoru tak ten kruhovy objazd na moldavskej tak skoro rekonstruovat nebudu ....vcera tam sadili kvety ?
Reakcia na: Alex06 #72320:
No o tych SOR by som pomlcal lebo su dobre .....ale naco je tam klima ked aj tak su otvorene okna sedel som na tom najvysom sedadle pri okne a bolo pre do mnou otvorene okno no ne tak namna fukalo a to som isiel RA5 zo U.S.Steel na THC som povedal ze nech zatvori okno ze nie ze je tu teplo ....... tie male okna strasne vela robia ....?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.