Reakcia na: Rudyke902 #72175:
Ja som reagoval na to čo si napisal že polhodinove intervaly stačia..to je hotový nezmysel. A myslím si že v celku mame celkom slušne spravenu MHD čo sa týka intervalov až na pár výnimiek. Ak sa už bavime a električkách v spičke sa uz davnejšie opäť nasadzuju na L3 supravy. Ostatok je si myslim v pohode celodenne supravy na L3 netreba kedze takto jadzi L7. A ak ssa zvýši ponukana kapacita na bežných linkách vyplyvom nasadenia nových električiek bude to len prinosom pre cestujucich.
Sheep221
Co sa tyka tych solo vozov tak tie su v premavke uz pomerne davno, dokonca bolo v minulosti aj take obdobie kedy supravy (aj tie T6tkove) jazdili skoro stale rozpojene a bola to MHD len solo vozidiel viacero KT8D5 bolo dlhodobo odstavenych a rozbratych, ine sa zase chystali na odpredaj, myslim ze dnes aj napriek tomu ze tie intervaly su opoznanie redsie mame MHD ovela lepsie vyriesenu.