Električka má bez nejakej SP, VP výdrž 25 rokov. Všetky T3 už boli minimalne na SP a asi polovica aj na VP. Samozrejme sú tu aj modernizované vozne (337, 359, 361, 364, 414). Električka po GO má výdrž 25+15r = 40 rokov. Kedže 25 rokov už majú aj 500, 501 aj tieuž majú najlepšie roky za sebou ale 501 je už asi 2 roky po VP a na 501 sa akurát VP robí...
Noo ono to až tak na smiech nieje.. aj 28 ročná električka nieje najlepšia vizitka na take mesto ako sme, nie? A to je ešte viac vozov aj sarších od nej v bežnej prevádzke.. Neviem koľko je životnost takej električky.. no 30 ročne vozy a bez väčšej modernizacie - to fakt nieje sa čim chválit.. ?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
2TheMHDmarek2