Reakcia na: 110mat110 #71926:
pochybujem zeby dali niekedy niekde 2x lf2,to by bola skoro 46metrova ...tak na 6 a 9 treba dlhsie,tie KT,....ozaj a co bude neskor s 5kou ? ta musi byt obojsmerna elektricka nie? pri optime sa vracia na stanicu pokial viem.tie kt asi kolko rokou nechaju,5? ...tak ano na vikend sa hodia lf2 na 6,9,7....na L3 myslim zeby bola akurat,uvidime,aj cp ak budu menit,este ked zrusia trolejbusy ktovie co bude.
snad sa Rasi ozve co ma este v plane
tom393