Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Adamcool #71907:
TASR... asi to písal rovnaký odborník ako článok v Korzári s nadpisom "Karosy v košickej mestskej doprave skončili" ... http://m.sme.sk/?cl=7076286 ?
http://kosice.dnes24.sk/kosice-chcu-odstartovat-eru-moderneho-mesta-radnica-chce-vrazit-do-zlepsenia-zivota-200-milionov-168587

"Pre rok 2014 považuje Raši za kľúčové posilnenie bezpečnosti, nákup 127 nových autobusov a 35 električiek, rekonštrukciu ciest vo výške viac ako tri milióny eur, dokončenie rekonštrukcie mosta na Hlinkovej ulici."

35 električiek?! ušlo mi niečo ❓
Reakcia na: Alex06 #71904:
Neandertálcov máš všade.

SORy sú vonku príliš krátko a nerobia sa individuálne školenia pre cestujúcich?
...keby si ich ludia aspon vazily,a nie ako niektory spoluobcania.ozranci ci nevychovanci co nechaju rosipane slnecnice cipsy ci sa vyspinia istym sposobom...a snimace na otvaranie dveri ako na sor buchaju potom lebo im nejde dohlavy ze to nieje gombik na stlacenie...ja osobne som rad ze pragoimex a nie pars nova ktora bola druha myslim
sorry,t3 je linka,koho by napadlo ze je t3 linka.
ak uz sme pritom,ze vario je akoze nova t3,tak co je napr parizska T3? len iny vyrobca? mozno keby boly viac vitazene elektricky tak by sa vybrala ina firma s 30+ metr.voz.a ak prirovnavate vario k t3 lebo sa podoba,tak pozrite net,asi kazda firma vyraba ci robila elektricky s podobnym dizajnom,to ze ma inu masku ci dvere nemusi znamenat ze je kvalitnejsia ci uspornejsia,ja by som bol tiez za francuzku t3,bombardier,a x ine,este sa uvidi ako bude bratislava natom s 29t 30t .a tiez co sa tyka udrzby,ci ich to nevijde drahsie ako nas,ked mame udrzbu na 15r dopredu
Reakcia na: tom393 #71900:
Ta ňe..?
Reakcia na: Tatranka #71899:
Naopak som to napísal ale chápeme sa ňe??
Reakcia na: tom393 #71898:
? ? ?

Reakcia na: monoblok #71891:
To je vlastne T1 bo z T1 vysla z T2 a T2 z T3...abo ideme hlbsie je to vlastne americká PCC...ta že Vario ma podľa teba už asi 70 rokov ? ? ?
Reakcia na: Dispecer #71896:
No skoro...Má to motor,volant,kolesá...? ? ?
Reakcia na: monoblok #71893:
Aj do SORu prešli ľudia z Karosy (dnešného Iveco CZ) a chceš povedať, že SOR NB 12 je to isté ako Karosa B 952E? ?
Reakcia na: monoblok #71891:
1.Při stavbě skříně VarCB3 byly použity nové technologie a materiály sledující celkové zvýšení tuhosti konstrukce. Její variabilní uspořádání umožňuje zabudování v ČR běžně užívaných druhů elektrických výzbrojí.

2.Vzhledově tato skříň vychází z původního designu vozu T3, i když se v některých částech liší.- to jediná spojitosť s T3...



Reakcia na: monoblok #71891:
1.Neboj sa ja to ovládam.Všetko ostatné je len hranie sa so slovíčkami.

2.Nevyplýva

5.Sarkazmuz ?

6.Súhlas.A o tom to celé je...?
Reakcia na: Dispecer #71892:
vzhladom k tomu, ze do Pragoimexu presli ludia z CKD by som povedal, ze to nebude len o tej koncepcii ?
Reakcia na: monoblok #71891:
1. To že koncepčne vychádza z koncepcie T3 automaticky neznamená, že je to to isté. ?
Reakcia na: Tatranka #71890:
1.Daj si do Google Vario a precitaj si zopar odkazov, najdes tam spomenute CDK+KOS+Pragoimex+ najdes tam, ze Vario vzniklo ako derivat wany a wana je tiez derivat T3, a vzhladom na to, ze to najdes v minimalne 4 odkazoch, verim skor im ako Tebe
2. z prveho vyplyva opak
3.+4. mi je jedno
5. nie je pravda, netvrdim, ze mnoho ludi neodislo, ale neni to uplna pravda a vsetci to dobre vieme
6. asi kazdy typ ma svojich fanusikov aj odporcov, kazdopadne, na internete si mozes precitat oba typy nazorov, co som sa pytal ja, tak ludia nadseni neboli
Reakcia na: Triplex #71887:
Takže posledný krát.

1.Vario okrem niektorých rozmerov a tvarov skrine nemá absolútne nič spoločné so starou T3! Kapišto?

2.Čo sa týka konštrukcie skrine je robená úplne inak,ako skriňa T3.


3.Nikdy som nebol a nie som pritakávač DPMK?


4.Nie som majetkovo ani inak interesovaný vo firme Pragoimex


5.Mladí,agilní,zdravo,projektovo,rozvojovo a odvážne mysliaci ľudia sú už všetci v zahraničí?


6.Pýtal som sa v Brne a inde,nikde nemajú problém s Variom,len v Košiciach...?
Reakcia na: Alco #71888:
Radosť vládnuť takémuto národu...?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.