Reakcia na: LC #71870:
presne tak plny suhlas, skoda len ze sme dvaja, resp mozno este hrstka dalsich ,zopar zdravo uvazujucich jedincov, takto sa dalej dopredu nikdy nikam nepohneme, pokial tu v hlavach bude taketo zmyslanie z cias byvalej ery.. smutne, na zamyslenie.. ?
a husenicu by som skor pomenoval lf4.ked tak zoberieme lf3 je ako Kt,a na niektore linky sa ozaj viac hodi nieco take...tiez ak uz sme spomenuly rozpajanie na vikendy,tak lf2 sa nedaju rozpojit,a na niektore linky uplne staci aj t3 jeden vozen na vikend ci sviatok,ci nebudu spekulovat ze plytvanie
romeo