Reakcia na: Vladimír #71865:
Pri krajskom sude sa koncom roka 2010 signalny plan menil. Teraz je tam dostatocny casovy usek, kedy by odbocujuca elektricka mohla mat zelenu.
a husenicu by som skor pomenoval lf4.ked tak zoberieme lf3 je ako Kt,a na niektore linky sa ozaj viac hodi nieco take...tiez ak uz sme spomenuly rozpajanie na vikendy,tak lf2 sa nedaju rozpojit,a na niektore linky uplne staci aj t3 jeden vozen na vikend ci sviatok,ci nebudu spekulovat ze plytvanie
toriak