Reakcia na: Triplex #71829:
? Na to, aby tu mohli tieto moderné električky jazdiť, potrebujú moderné trate, využitie (tu maximálne počas špičiek v pracovné dni), kvalitnú údržbu. Takže si myslím, že Vario je akási "zlatá stredná cesta" a najprijateľnejšia možnosť ? . Len by ma zaujímalo, prečo sa to omieľa stále dookola to isté... ? ? ?

Davidoshmhd
http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy-117/vyrabali-karty-pre-cely-svet-dnes-bojuju-o-prezitie-602005