Reakcia na: toriak #71807:
A aj 400 je na VP nie ? (dodnes aj 401).Dostanu vsetky vozy aj vlnky ?
ved nikde nieje napisane ze dvere sa musia otvarat len stopkou. Ak s tym ma niekto problem, nech si pred zastavkou na znamenie stlaci stopku a pri dverach nech si stlaci dopyt- tak ako sa to robilo doteraz.
Smolak.Martin
odporúčam ti prísť do Prešova najtichších dňoch ako to v Prešove z dopytom chodí