Reakcia na: toriak #71807:
A aj 400 je na VP nie ? (dodnes aj 401).Dostanu vsetky vozy aj vlnky ?
ved nikde nieje napisane ze dvere sa musia otvarat len stopkou. Ak s tym ma niekto problem, nech si pred zastavkou na znamenie stlaci stopku a pri dverach nech si stlaci dopyt- tak ako sa to robilo doteraz.
Smolak.Martin
ak chceš otvoriť dvere z dopytom musíš dať z dopytom stopku a následne ešte raz stlačiť tak isto a dvere sa ti otvoria inač sa ti dvere neotvoria tak isto aj u nás v Prešove musme dať dopyt alebo stopku a potom ešte raz dopyt a dvere sa otvoria tak isto mate aj vy v košiciah ako som sa dnes dozvedel od známeho