Reakcia na: toriak #71802:
Na SP sa momentálne nachádza 627 a 531, na VP je ešte 417, čoskoro by tam mali ísť 528 a 398+399
ved nikde nieje napisane ze dvere sa musia otvarat len stopkou. Ak s tym ma niekto problem, nech si pred zastavkou na znamenie stlaci stopku a pri dverach nech si stlaci dopyt- tak ako sa to robilo doteraz.
KiWiK
A takisto ak v zastavke na znamenie si stlacim dopyt, vodicovi sa to na obrazovke zobrazi- dostal tym odomna znamenie. Podla mna je jedno ci mu to znamenie dam dopytom ci stopkou- rozdiel je len v piktograme, ktory sa mu zobrazi.