Reakcia na: LUKYmhd #71688:
Takmer každá šačianska služba (vrátane mestských) vykonáva vnútrozávodovú dopravu v USS. Rovnako tak zhruba štvrtina služieb z gaVŠA a gaHOR aspoň raz denne vykonáva vnútrozávodovú dopravu v USS. Je teda NEMYSLITEĽNÉ, aby sa autobusy vypravovali len do tých služieb, kde VZD USS nie je.
veteran
Je možné, že sa veci zmenili k lepšiemu, ale vieš, vonku sa dostávajú tie najväčšie perly. No a nad niektorými až rozum stojí ? Ale keď si uvedomím, že v Amerike potrebujú na semaforoch okrem panáčikov aj nápisy Walk/Don't Walk, tak je jasné, kde je kuťa-pes zakopaný a čom še mušiš trimac zabradľa ?