Reakcia na: Tatranka #71692:
Sice v USS som nikdy nerobil a nebol dalej ako na obratisku elektriciek ale aj tak, myslim ze ten doraz co oni davaju na bezpecnost je si myslim ze dost vysoky oproti mnohym inym firmam, ktorym ozaj nezalezi ani natom ci tam zomries alebo si ublizis s trvalymi nasledkami.
asi
monoblok