To je dobra otazka+ preco sa magistrat nestara o stav komunikacii v USS, po ktorych jazdi ich majetok? Ked uz sa tolko autobusov znicilo na tamojsich cestach, tak preco tie cesty neopravia? Nehovorte mi, ze na to nie su peniaze, lebo to nie je pravda a vsetci to dobre vieme
asi
tbus