Reakcia na: Smolak.Martin #71661:
ano aj unas je tak.ale ak niesi pri dverach a stoja pred tebou tak musis povedat ze chces vystupit aby ti otvorili,lebo doteraz sme mali otvaranie na tyci,,aj to ako pozeram viackrat sa pozabudnu zvonku a tlacia nudzove otvaranie
veteran