Reakcia na: Alex06 #71641:
tedom nie je lepší, bohužiaľ poriadných autobusov na slovensku v mestskej doprave niet a asi ani nebude..akurát solarisy, ktoré sa začínaju vyskytovať aj v svetových metropolách, by sa mohli považovať za optimálne ?
Kona