Reakcia na: Dispecer #71630:
veď to,akty X..nevadi,kto vie,možno nás chcú prekvapiť,alebo sa to preťiahne na prvy apríl.
nezmýlil som sa teda o veľa
smutne je že tam bola - pričom na l 19 jazdia dlhé vozy, dokonca NP .. paradox je ten že bola tam v den ked do premávky vyšlo 20 nových NP vozov .. no coment ?
Alex06