Reakcia na: Rudyke902 #71628:
2 mesiace na testy? hm,tak to fakt,ešte kto vie ako to bude s traťou,xy veci sa može skomplikovať,len počasie zoberme,snáď to pojde podla plánu
nezmýlil som sa teda o veľa
smutne je že tam bola - pričom na l 19 jazdia dlhé vozy, dokonca NP .. paradox je ten že bola tam v den ked do premávky vyšlo 20 nových NP vozov .. no coment ?
monoblok